Архіви
Календар
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  


Літній мовний табір “Sunflower”

З 28 травня по 12 червня 2018 p у Коростишівському НВК « Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» працював літній мовний табір “Sunflower” («Соняшник»)

30 учнів 5-6 класів мали можливість весело і з користю провести 14 днів спекотного літа. Вони стали учасниками двох команд “Winners” та “Champions” , які склали гідну конкуренцію один одному під час численних конкурсів та змагань.


Начальник табору Н.О.Кондратюк та вчителі англійської мови І.М. Миколаєнко, О.О. Ошовська, Ю.Ф. Швидюк та О.В. Мельник доклали багато зусиль, щоб спланувати та організувати цікаві види діяльності для учасників табору.

8 учнів восьмого класу, які були учасниками минулорічного табору, виявили бажання стати вожатими. Така ініціатива учнів була з радістю сприйнята як вчителями, так і дітьми.

Тематична спрямованість табору стосувалася здорового способу життя, що є дуже актуальним для підлітків. Кожного дня завдяки різнобічним активним формам роботи, діти дізналися про корисну і шкідливу їжу, цікаві факти про продукти харчування, про складові харчової піраміди, про роль спорту та занять фізкультурою для зміцнення організму, про важливість позитивних емоцій для здорового способу життя. Особливу роль ми приділили з’ясуванню важливості здорового довкілля  як фактору, який впливає на здоров’я.

Важливо, що вся ця важлива інформація отримувалася англійською. Щоденне спілкування дітей відбувалося англійською. Веселі конкурси, інтелектуальні вікторини, квести, міні-лекторії – все це допомагало вдосконалювати англійську. Кожна дитина вела маленький словничок-записничок, у який записувала нові слова, цікаві прислів’я та важливі факти.

Родзинкою цьогорічного табору була створена у Viber група, яка об’єднала усіх учасників табори. Учасники могли ділитися фото, власними враженнями, цікавинками, а ще щодня отримували завдання, успішне виконання яких приносило їм винагороди.

Щодня  вожаті проводили ранкову розминку для дітей у формі танцю  ”Cha-cha Slide”. Вожата Аня розробила комплекс занять йогою. Діти виконували завдання, які Аня давала їм англійською.

Була хвилюючою зустріч із успішним спортсменом нашої школи, учнем 10 класу ,  самбістом Назаром Гончаренком. Учні ставили англійською питання та отримували вичерпні відповіді від Назара. Спортсмен порадив підліткам, як стати сильними, що треба їсти, які фізичні вправи слід робити.

Проект «Дерева – легені нашої планети» познайомив з англійськими назвами дерев, які зростають в Україні.

Свою творчість учасники табору виявили у караоке клубі, мистецьких майстернях, заняттях драматичного гуртка.

Надовго залишиться у пам’яті учнів і зустріч із другом нашого табору справжньою англійкою Веронікою, яка із задоволенням провела цілий день із дітьми.

Екскурсія на паперову фабрику поширила уявлення учнів про процес  виробництва  паперу.

Особливо захоплюючою стала участь дітей у драматизації казки “Doctor Dolittle”, яку вони з успіхом показали учасникам шкільного табору.

Позитивні емоції, активні завдання, радість від перемог, дружня підтримка, спілкування англійською зробили дні у таборі “Sunflower” незабутніми!

Коментарі заборонено.