Головне меню
Архів по темам


Тиждень предметів суспільно-природничого циклу

З 7 по 11 листопада в нашому навчальному закладі відбувся тиждень предметів суспільно-природничого циклу, до переліку яких входять історія, географія, біологія, хімія, економіка. Тиждень був насичений різноманітними заходами, що охопили практично всі класи середньої та старшої школи.

Напередодні учні 8-10-х класів отримали творче завдання підготувати колаж, присвячений певній історичній особі, де мали бути висвітлені цікаві факти біографії, основні напрямки діяльності та значення цієї особистості у світовій історії.

89

Автори колажів безумовно почерпнули більше інформації, проявили креативність, а всі інші учні отримали змогу познайомитись з видатними історичними постатями.

Для учнів 6-х класів Ніколюк Людмила Петрівна провела захід «Поле економічних чудес». Діти були дуже активні, проявили високу зацікавленість грою. Переможцем став учень 6-В класу Корсун Артем. Призами для учасників стали оцінки з економіки та солодощі.

13

2

Мельниченко Валентина Володимирівна та Цимбалюк Алла Яківна для учнів 8-х класів провели історико-географічну вікторину «Україна – це ми». Почався захід літературно-музичною композицією за віршами Д. Павличка та Л. Костенко.

Потім методом жеребкування були обрані дві команди. Змагання відбувалося в сім етапів: «Рекорди природи», «Географічна анаграма», «Музичний», «Історичний», «Далі, далі…», «Знайди помилку», «Україна туристична».

4

Учні брали активну участь у всіх конкурсах, глядачі підтримували свої команди. Захід був цікавим і змістовним.

Учні 7-х класів змагалися на біологічному брейн-рингу «Ерудит», який підготувала і провела Круківська Оксана Сергіївна. Метою заходу було формування екологічної культури учнів та розвиток пізнавального інтересу до предмета. Брейн-ринг включав 9 конкурсів, які містили цікаві запитання, народні прикмети, загадки. Перше місце в змаганні виборола команда «Biolody» 7-А класу, друге місце посіла команда «Кактуси» 7-В класу, а третє – «Науковці» із 7-Б класу.

5

П’ятикласникам окремі учні 11-х класів провели заняття з елементами тренінгу, чим ще більше зацікавили дітей економічною наукою, поділилися власним досвідом.

Учні 9-х класів подолали «Хімічний марафон», який для них підготувала Волкова О.І.  У змаганні перемогла команда 9-А класу.

67

Десятикласники змагалися на конкурсі «Біологічний ерудиціон», який виявив кращих знавців біологічної науки. Конкурс був цікавим, змістовним та веселим. Найбільше учням сподобався фотоконкурс з мультимедійною презентацією. Саме він додав до інтелектуального конкурсу нотку гумору та гарного настрою.

Проведені заходи допомогли підвищити інтерес до предметів суспільно-природничого циклу, дали можливість учням проявити себе у неформальній обстановці, а форма проведення у вигляді конкурсів та змагань дала можливість виявити кращих.

Коментарі заборонено.