Головне меню
Архів по темам










Учитель року

Конкурс «Учитель року»  особливий, тому що кожний його учасник — найкращий. Найкращий у своїй школі, найкращий для конкретної дівчинки чи хлопчика, котрі люблять, поважають свого вчителя, хочуть бути схожими на нього.

Конкурс доводить: наш сучасний учитель-мудрий, незважаючи на складнощі сьогодення, він робить усе, щоби втілити задумане,щоб не тьмяніли барви і не зникала свіжість почуттів, щоб нашим УкраїнськимСвітом правили Розум, Добро і Краса.

Конкурс переконує у тому, що життя, світ навколо нас і сама людина — це неймовірно красиво і цікаво. Життя змушує нас пізнати, радіти будь-якій справі, роботі, професії, ремеслу.

Тож від усієї душі  бажаємо усім  учасникам конкурсу міцного здоров’я, добра, щастя, радості та миру, вдячних талановитих учнів та мудрих керівників, щоб робота приносила радість, а винагорода була гідною! Сміливо крокуйте країною знань із вашими учнями. І нехай дорога ваша буде дорогою відкриттів, знахідок, радості й перемог!


 «Учитель року -2008»

Номінація «Історія»

Цимбалюк А. Ялауреат районного етапу

 Номінація «Біологія»

Позняков П.М. переможець обласного етапу та учасник Всеукраїнського етапу

Пономаренко О.І. лауреат районного етапу

Номінація «Початкові  класи»

Пашинська Т.І.  лауреат обласного етапу

Пашинська

Номінація «Музика»

Мегедь М.Л. учасник обласного етапу

Номінація «Фізика»

Ліцевич Л.В.  учасник обласного етапу

Потанін С.Ю. лауреат районного етапу

Номінація « Англійська мова»

Кондратюк Н.О. лауреат районного етапу

Номінація « Українська мова та література»

Волотівська З.Г. лауреат районного етапу


«Учитель року -2010»

Номінація «Хімія»

Пономаренко О.І. учасник обласного етапу

Номінація «Трудове навчання»

Сингаєвський В.М. учасник обласного етапу

Номінація «Географія»

Ніколюк Л.П. лауреат районного етапу

Номінація «Математика»

Водотієць Н.М. лауреат районного етапу

Номінація «Правознавство»

Бернацька О.Г. учасник районного етапу

Водотієць


«Учитель року -2011»

Номінація «Початкові класи»

Тимошенко І.В. учасник обласного етапу

Номінація «Образотворче мистецтво»

Казмірська І.В. учасник районного  етапу

 


«Учитель року -2012»

Номінація «Українська мова та література»

Онищенко Л.М. учасник обласного етапу

Номінація «Англійська мова»

Миколаєнко І.М. лауреат районного етапу

Номінація «Етика»

Познякова Ю.В. лауреат районного етапу

Номінація «Біологія»

Мельник Н.О. лауреат районного етапу

Номінація «Фізична культура»

Райс С.Ю. лауреат районного етапу


«Учитель року -2013»

Номінація «Музичне мистецтво»

Росінська С.К.  лауреат районного етапу

Номінація «Інформатика»

Царюк В.М. учасник обласного етапу

Номінація «Російська мова»

Татарчук Н.Є. переможець обласного етапу та учасник Всеукраїнського етапу.

Царюк


«Учитель року -2014»

Номінація «Географія»

Ніколюк Л.П. переможець обласного етапу та учасник Всеукраїнського етапу

Николюк

Персональний сайт: http:http://nikolyk-l-p.korostushiv.com/

 Номінація «Світова література»

Познякова Ю.В. учасник обласного етапу

Номінація «Директор школи»

Ліцевич Л.В.  учасник обласного етапу

Номінація «Початкові класи»

Скачко О.А. лауреат обласного етапу

Понякова


 «Учитель року -2015»

Номінація «Українська мова та література»

Онищенко Л.М. учасник обласного етапу

Щнищенко

Персональний сайт: http://movaliteraturaua.blogspot.com/

Номінація «Образотворче мистецтво»

Олійник Л.В. учасник обласного етапу

 Персональний сайт: http://obrazmust.blogspot.com/

Номінація «Хімія»

Пономаренко О.І. фіналіст обласного етапу

Волкова

Персональний сайт: http://oksanaponomarenko.blogspot.com/

Номінація «Правознавство»

Бернацька О.Г. лауреат районного етапу

 

Бернацька


«Учитель року -2016»

Номінація «Математика»

Іваніцька І.С. лауреат обласного етапу

Іваніцька

Персональний сайт: http://mathfast.blogspot.com/

Номінація «Історія»

Цимбалюк А.Я. учасник районного етапу

Цимбалюк

Персональний сайт: http://tsymbaliuk.korostushiv.com/

Номінація « Англійська мова»

Кондратюк Н.М. лауреат районного етапу

Кондратюк Н.О.-1

Персональний сайт: http://nataeng.blogspot.com/2015/10/blog-post_5.html


«Учитель року-2017»

Номінація «Початкова школа»

Демченко Ю.О. лауреат районного етапу

6

Номінація «Інформатика»

Круглецький І.В. учасник обласного етапу

5