Архіви
Календар
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  










Робота з обдарованими дітьми

Підсумки проведення інтелектуальних конкурсів у 2016-2017 н.р.

          Конкурс    Склад команди Результативність участі у район-ному турі Результативність участі у обласному турі
Турнір юних хіміків Куценко Максим

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Король Людмила

ІІ місце Король Людмила – учасниця обласного туру
Турнір юних математиків Куценко Максим

Швидюк Анастасія

Самійлик Владислав

Демченко Антон

ІІ місце ІІІ місце

Куценко Максим

 

Турнір юних географів Куценко Максим

Демченко Антон

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Мясніков Дмитро

ІІ місце
Турнір юних економістів Куценко Максим

Демченко Антон

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Сивоконенко Аліна

І місце Команда учасник обласного туру
Турнір юних біологів Куценко Максим

Онищенко Павло

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Тимошенко Микола

І місце ІІІ місце

Куценко Максим

Онищенко Павло

Зав’язун Ольга

 

Турнір винахідників і раціоналізаторів Демченко Антон

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Куценко Максим

ІІ місце Учасники обласного турніру

Демченко Антон

Дем’янець Дар’я

Турнір юних  правознавців Куценко Максим

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Прищепа Максим

Король Людмила

ІІ місце
Турнір з фінансової грамотності Куценко Максим

Демченко Антон

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

Сивоконенко Аліна

І місце І місце
Турнір юних фізиків Ноженко Ярослав

Онищенко Павло

Куценко Максим

Зав’язун Ольга

Дем’янець Дар’я

І місце Учасники  обласного турніру –

Ноженко Ярослав

 

ПЕРЕМОЖЦІ III ЕТАПУ ВСУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ

Міжнародний конкурс знавців української мови імені П. Яцика

Коваль Вікторія, диплом І ступеня (учитель: Потаніна І.А.)

13

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Гузенко Анастасія, диплом ІІІ ступеня (учитель: Потаніна І.А.)

14

Конкурс на краще володіння персональним комп’ютером 2017

Онищенко Павло, диплом І ступеня, Тимошенко Микола, диплом ІІ ступеня (учитель: Нацевич А.М.)

15   16

 МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

12

Прищепа Максим (10-А) кандидат у дійсні члени МАН

Відділення:Історія України

Секція:Історичне краєзнавство

Учитель: Цимбалюк А.Я.