Головне меню
Архів по темам


Щасливий світ дитинства

24 жовтня 2018 року у Коростишівському НВК «Школа-ліцей» пройшов святковий фестиваль «Щасливий світ дитинства», в якому взяли участь учні 1-4 класів. Свято пройшло в рамках Тижня початкових класів.

Читати детальніше »

Почесне звання ліцеїста НВК

День 19 жовтня 2018 року став знаменним для 42 десятикласників Коростишівського НВК «Школа-ліцей»: їм було присвоєно почесне звання ліцеїста.

Читати детальніше »

Місячник «Увага, діти на дорозі!»

Протягом вересня 2018 року у Коростишівському НВК «Школа-ліцей» ім. Л.Х. Дарбіняна проводилися профілактичні заходи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму «Увага, діти на дорозі!»:

Читати детальніше »

Вітаємо з перемогою!!!

   Педагогічний та учнівський колектив НВК щиро вітають Анну Володимирівну Ліневич з перемогою у конкурсі “Учитель року – 2018”.

   Ми раді Вашим досягненням та бажаємо успіхів у педагогічній праці й щастя в особистому житті.

Учитель року – 2018

   Педагоги нашого НВК взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”.

   У номінації “Українська мова та література” школу представляла Ліневич Анна Володимирівна.

   У номінації “Фізична культура” – Гончаренко Ірина Володимирівна.

                       

Читати детальніше »

Акція «Годівничка»

   Птахи – невід’ємна частина живої природи. Ми не уявляємо весну без дзвінкої пісні жайворонка, весняний ліс без кування зозулі.  Тому кожного року у Коростишівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» ім. Л.Х. Дарбіняна проходить акція «Годівничка», мета якої привернути увагу учнів НВК та жителів міста до життя зимуючих птахів і необхідності їх підгодівлі у складний для них час.

Читати детальніше »

Талант – це дар робити те, чому неможливо ні навчити, ні навчитися.

   23 листопада 2017 року у Коростишівському начально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» ім. Л.Х. Дарбіняна відбувся фестиваль «Школа-ліцей» має талант», який показав, що у нашому навчальному закладі є справжні талановиті особистості, які й майбутньому можуть стати відомими співаками, танцюристами, музикантами.

Читати детальніше »

Тиждень англійської мови

   З 13 по 17 листопада учні НВК взяли участь у заходах проведених у рамках Тижня англійської мови. Школярі мали змогу дізнатися багато цікавого про англійську мову, продемонструвати не тільки свій рівень знань з цього предмету, але й свій творчий потенціал.

Читати детальніше »

Тиждень предметів суспільно-природничого циклу

   З 6 по 10 листопада в нашому навчальному закладі відбувся тиждень предметів суспільно-природничого циклу, до переліку яких входять історія, географія, біологія, хімія, економіка. Тиждень був насичений різноманітними заходами, що охопили практично всі класи середньої та старшої школи.

Читати детальніше »

“Ну щоб, здавалося, слова…”

     Рідна мова… Чу­дова, мелодійна, багата. Вона нам рідна, як мама й тато, як та земля, на якій ми зростаємо, бо її ми чуємо змалку, нею промовили перші сло­ва. Ця мова зрозуміла й рідна всім нам. Так само, як у кожної люди­ни є одна мама, так і мова рідна лише одна. Людина може знати дві, три й більше мов, але рідною залишається материнська. 

Читати детальніше »

Тиждень фінансової грамотності

З 6 по 15 листопада 2017 року в Україні вп’яте відбувся Тиждень фінансової грамотності, який також проводився у Коростишівському НВК «Школа – ліцей» ім.Л.Х.Дарбіняна. Впродовж тижня усі бажаючі учні стали учасниками різноманітних заходів: екскурсій, навчально-ігрових занять з фінансової грамотності, зустрічей з працівниками банку, перегляду відеофільмів про гроші,конкурсів та змагань.

Читати детальніше »

Методичне об’єднання класних керівників

     Інтерактивні виховні технології – шлях до формування творчої особистості учня. Саме під таким гаслом 30 жовтня у Коростишівському навчально-виховному комплексі пройшло засідання методичного об’єднання класних керівників.

Читати детальніше »

Виставка – захист колажів “Фільм, який я раджу подивитися”

   Наш НВК база всеукраїнського експерименту з масового впровадження медіаосвіти “Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику” (mediaosvita.org.ua).

Читати детальніше »

Співпраця із Корпусом Миру

   Із вересня 2017 року у нашому НВК «Школа-ліцей» працюють волонтери Корпусу Миру у рамках підготовчої програми «Викладання англійської мови як іноземної».

м                                               

Читати детальніше »

Тиждень початкових класів

   З 9 по 13 жовтня пройшов тиждень початкових класів. Діти відправились у подорож до країни  Мультляндії.

Читати детальніше »