Архіви
Календар
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930










Виховна робота

Аналіз роботи за 2017-2018 н.р.

Організація виховної роботи.

Основні та найбільш цікаві заходи.

Робота гуртків, спортивних секцій.

Профілактична робота з питань

попередження скоєння злочинів і правопорушень.

Основні завдання над вирішенням яких працював колектив:

1. Завершальний IV етап реалізації комплексно – цільової програми «Громадянське виховання як чинник соціалізації учнівської молоді», в рамках якої було проведено:

2. Роботу над проектом «Ми планету в теплих долонях для нащадків своїх збережемо». Для цього відбулися:

2.1.До дня працівника лісового господарства:

  • Конкурс соціальної реклами (на біг – борди) «Бережи ліс від» між учнями 5-11 класів.

  • Зустріч учнів 8-х класів із головним інженером Коростишівського лісгоспу Нестерчуком В.П.

2.2. До Всесвітнього дня моря:

  • фотогалерею «А я на морі..»(1-4 класи);
  • екологічне заняття «Хто живе у морській воді..»(5-11 класи).

2.3. Акцію «Годівничка» (1-4 класи). 

2.4. Годину спілкування у 5-11 класах «У природі немає нічого некорисного».

2.5. Учні 8-А класу до Дня заповідників підготували презентацію «Заповідники України».

2.6. Живу газету «Незвичайний букет моїм наставникам» до Дня 8-го Березня створили учні 5-11 класів.

2.7. До Дня захисту Землі учні 8-Б класу розповсюдили листівки-закладки «А чи знаєте ви,що..».

2.8. Тематичний діалог «Економне використання води» (9-11 класи).

2.9. Випуск стіннівки : «Екологічні права та обов’язки громадян» десятикласниками.

2.10. Інтегроване заняття в 11 класі «Екологічні катастрофи»

3. Еко – квест «Наше Полісся» від народного депутата України Павла Дзюблика до Дня довкілля. Протягом 16.04.2018 р. – 22.04.2018 р. було проведено :

День конкурсу Дата Назва Зміст
1-й день 16 квітня «Хто володіє інформацією – той володіє світом!» 1.     Випуск інформаційного бюлетеня «Твоє майбутнє – чисте довкілля»

2.     Розповсюдження листівок-закладок «А чи знаєте ви, що…»

3.     Перегляд відеороликів «Людина і довкілля»

2-й день 17 квітня «Покажемо сміттю, де його місце!» 1.     Прибирання сміття на вулицях міста (пров. Садовий, вул.. Святотроїцька, вул. Дарбіняна»)

2.     Збір пластикових кришок з пляшок, батарейок

3-й день 18 квітня «Вода – основа життя!» 1.     Прибирання берегів річки Тетерів, джерела по пров. Садовому

2.     Прибирання Коростишівського каньйону

4-й день 19 квітня «Турбота про тварину виховує людину» 1.     Підгодовування птахів у місцевому парку

2.     Квест для початкових класів «Я у світі не один, що я знаю про тварин»

5-й день 20 квітня «Хай зацвіте моє Полісся!» 1.     Висаджування квітів на клумбах шкільного подвір’я

2.     Виставка фото колажів «Хай зацвіте моє Полісся»

6-й день 21 квітня «Дерева – легені Землі!» 1.     Висаджування дерев на шкільному подвір’ї, на вулиці Святотроїцькій

2.     Перегляд відеороликів «Національні парки України»

7-й день 22 квітня Еко-квест від Павла Дзюблика «Наше Полісся: створимо моду на чисту природу!» 1.     Презентація відеоролика «Наш НВК за збереження довкілля»

 Участь у районних конкурсах та заходах:

ІІІ місце у виставці – конкурсі «Осінні фантазії»

І місце у виставці – конкурсі «Декоративний розмай»

  • Номінація «Розпис по дереву» – Іваніцький Олександр учень 8-А класу, ІІ місце, керівник – Сингаєвський В.В.
  • Номінація «Ліплення» – Самійлик Катерина, учениця 5-А класу, керівник – Олійник Л.В.

ІІ місце у виставці – конкурсі «Зимова казка»

  • Номінація «Дідухи» – І місце Данильчук Владислав, учень 9-Б класу.

І місце у конкурсі «Космічні фантазії»

  • Секція «Вироби з ниток, шкіри, хутра» – ІІ місце, Павленко Ангеліна, учениця 8 – Б класу, керівник – Кузьменко О.Г.
  • Напрямок «Образотворче мистецтво», секція «Малюнок» ІІ місце Козирєва Єлизавета, учениця 5- А класу, керівник – Олійник Л.В.

ІІ місце у виставці – конкурсі «Дивосвіт бісероплетіння»

  • Номінація «Аксесуари» – Бубон Діана,учениця 8-Б класу, ІІ місце, керівник – Кузьменко О.Г.

І місце у виставці – конкурсі «Великодні писанки»

  • Номінація «Дряпанки» – Іщенко Ірина,учениця 8-А класу (ІІІ місце), керівник – Олійник Л.В.; Кропивницька Катерина, учениця 6-Б класу,(ІІІ місце), керівник Олійник Л.В.
  • Номінація «Мальованки» – Сімон Каріна, учениця 8-А класу (ІІІ місце), керівник – Олійник Л.В.; Лось Каріна, учениця 5-А класу, (ІІІ місце), керівник – Олійник Л.В.; Павицька Кіра, учениця 8-А класу (І місце), керівник – Олійник Л.В.

ІІ місце у заочному етапі конкурсу дитячого малюнка «Чарівний пензлик».

  • Номінація «Мир та безпека в Україні» – Шугайло Єлизавета, учениця 9-А класу (ІІІ місце), керівник – Олійник С.В.

  • Номінація «Знай і люби свій край» Ковальчук Елеонора, учениця 11-А класу (І місце), керівник – Олійник Л.В.; Далькевич Марія, учениця 9-В класу (ІІІ місце) керівник – Олійник Л.В.

І місце у виставці – конкурсі «Паперовий світ»

  • Номінація «Паперопластика» – ІІ місце Гузенко Анастасія, 9-Б клас.

  • Номінація «Аплікація» – І місце Халимівська Анастасія, 5-Б клас.
  • Номінація «Витинанка» – І місце Кабанцева Марія, 7 – Б клас.
  • Номінація «Вітальна листівка» – І місце Бойсин Діана, 8 – Б клас.

ІV місце у виставці – конкурсі «Поліські візерунки»

  • Номінація «Народна лялька» (ІІІ місце), Костюк Дарина, учениця 5- В класу.
  • Номінація «М’яка іграшка» ІІІ місце, Потапенко Олександра, учениця 8-Б класу.
  • Номінація «В’язання спицями або гачком» ІІІ місце, Кропивницька Анна, учениця 8-В класу.
  • Номінація «Вишиті картини» – І місце Бубон Діана, учениця 8-Б класу.
  • Номінація «Вишиті серветки,доріжки» – І місце, Кабанцева Марія, учениця 7- Б класу.

І місце у виставці – конкурсі «Подарунок воїну»

  • Номінація «Вітальні листівки» І місце – Шугайло Єлизавета, учениця 9-А клас, керівник – Олійник Л.В.
  • Номінація «Сувенір для військовослужбовців» І місце, бубон Діана, учениця 8 – Б класу.

Коваль Вікторія (9-Б клас) – ІІ місце, Книш Альона (6-А клас) – І місце у районному конкурсі на краще декламування творів українською мовою «Поетичне слово».

Степанчук Богдан (6-А клас) – ІІ місце, Далькевич Марія (9 – В) – І місце у І етапі фестивалю – конкурсу читців художнього слова.

У фестивалі – конкурсі хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю» :

  • ІІІ місце у номінації «Сучасний танець» Загороднєва Лєра, Король Клим, Барсук Єлизавета, Пенчева Софія, Семенківська Карина.

  • І місце у номінації «Бальний танець» Котенко Вадим, Барсук Єлізавета, Смик Максим, Левицька Діана

У районному фестивалі – конкурсі «Кришталеві нотки»:

  • Панченко Вікторія, учениця 9-В класу – І місце.

  • Номінація «Ансамбль» – ансамбль «Мальвоньки» – ІІ місце, ансамбль «Україночки» – ІІ місце, керівник – Олійник С.В.

Колектив екологічної просвіти Еко – Land :

  • І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;

  • ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

Команда ДЮП «Іскорки»:

  • Переможці міського етапу ХХIV Всеукраїнського фестивалю ДЮП;

  • Учасники обласного етапу ХХIV Всеукраїнського фестивалю ДЮП.

Участь у національно – патріотичних заходах:

  • Учні 9-В класу стали переможцями І та ІІ етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» у напрямку «Із батьківської криниці» керівник – Одарчук О.С.
  • Коваль Вікторія – переможець І етапу Всеукраїнської етнолого – краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини» керівник –Волотівська З.Г.

У рамках тижня мужності і патріотизму (09.10 – 13.10.2017), проведено:

  • урок мужності «Мужність і відвага крізь покоління» з участю випускника – воїна АТО Лобунця Кирила (для учнів 9-11 класів);
  • урок мужності «Від запорізьких козаків до сьогодення» (5-8 класи);

  • виставку літератури «Історична подорож у часі»;
  • художній конкурс «Малюємо козака» (5-7 класи);

  • спортивні змагання з волейболу (10-11 класи);
  • вікторину «Козацька кмітливість»;

У травні відбувся звіт учнів 5-11 класів над міні-проектом «Заочна мандрівка Європою».

До Дня соборності України та Дня героїв Крут спільно із працівниками районної бібліотеки був проведений захід «Воскресни і живи, рідна Україно!» та до Дня Героїв Небесної Сотні «Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити».

Учителі української мови та літератури Сидоренко Г.Т. та Ліневич А.В. для учнів 8-х класів підготували та провели літературно – музичну композицію, присвячену О.Гончару «Дякую Богові, що дав мені народитися українцем».

У травні місяці усі учні НВК на уроці пам’яті вшануванні Героїв України, а старшокласники під керівництвом Ліневич А.В. провели вечір сучасної української пісні. Учні 6-Б, 7-Б, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-Б, 9-В класів відвідали шкільну музейну кімнату, де ознайомилися із експозицією «Випускники школи – воїни АТО».

Виховуючи громадянина – патріота, під час уроку мужності, присвяченому Дню пам’яті та примирення та річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, класні керівники організовували для восьмикласників зустріч із очевидцем подій 1941-1945 років, Заслуженим журналістів України Лінивим В.П.

Для учнів 6 класів учителі української мови і літератури Онищенко Л.М. провела виховний захід «Письмо крила дає», Ліневич А.В. для учнів 5-х класів – мовно-літературний квест «На гостину до слова Тараса»  запросила учнів 9-х класів Потаніна І.А.

10 учнів стали переможцями районного етапу міжнародного конкурсу ім.. Петра Яцика та 8 учнів мовно – літературного конкурсу ім. .Т. Шевченка.

Відбулися традиційні заходи:

  • Свято Першого дзвоника;

  • Посвята в ліцеїсти;

  • День учителя «Ми вдячні Вам, учителі!»

  • Свято Покрови «Від козацтва до сьогодення»;
  • Свято «Школа – ліцей має таланти»;

  • День толерантності;
  • Година скорботи до дня пам’яті жертв голодомору;
  • Свято Святого Миколая;

  • Новорічні ранки й вечори;

  • Розважальна програма до Дня Святого Валентина;
  • Свято «Жінко, ти завжди велична!»

  • Година спілкування «Чорнобиль як попередження людству»;
  • Свято прощання з початковою школою;

  • Свято «Зоряний дощ»;

  • Свято «Останнього дзвоника».

З 04.09.17 по 08.09.17 р. у закладі освіти проведено Всеукраїнський олімпійський тиждень та всеукраїнський олімпійський урок.

Під час Олімпійського тижня відбулися змагання серед класів з волейболу, баскетболу, футболу, проводилися рухливі ігри на перервах для учнів початкових класів.

На Олімпійський урок до учнів 7-8 класів були запрошені Заслужений тренер України з кікбоксінгу Степанчук С.В. та тренер з футболу Момонт В.Г.

Свою майстерність із бойового та спортивного самбо продемонстрували переможці районних, обласних і Всеукраїнських змагань з дзюдо та самбо Гончаренко Назар та Павленко Владислав. Присутні шанували учнів – переможців районних, обласних, Всеукраїнських змагань з різних видів спорту.

Учні 5-6, 9-11 класів ознайомилися із досягненнями та спортивними перемогами випускників Шабранського В’ячеслава, Осмолович Олександра, Грицюка Романа та учнів, що навчаються нині – Гончаренка Назара, Павленка Владислава, козаченка Богдана, Кузьменко Кіри, Аліксійчука Владислава, Павлущенко Альвіни.

Педколектив закладу освіти забезпечує виховання і розвиток потреби в учнів здорового способу життя. З цією метою були проведені:

  • Місячники безпеки життєдіяльності;
  • Акція «СНІДу – ні!»

  • Акція «День без шкідливих звичок»;
  • Години спілкування про шкідливість паління цигарок, вживання алкоголю, наркотиків;
  • Тиждень здорового харчування;

  • День здоров’я.

На виконання Указу Президента України від 8.12.2008 року «Про Всеукраїнський тиждень права» був проведений (04.12.17 – 08.12.17) тиждень права, в рамках якого було організовано:

  • Розгорнуту книжкову виставку «Інформація для молоді з основ законодавства»;
  • Перегляд відеороликів «Права та обов’язки учнів»;

  • Виставку колажів «Світ юридичних професій»(9 клас) ;

  • У 5-8 класах презентацію – огляд прав дитини за сторінками «Конвенції ООН про права дитини»;
  • Заочну мандрівку у світ юридичних професій (екскурсовод – спеціаліст центру зайнятості Буханевич Н.О.)

  • Лекцію головного спеціаліста в справах дітей Король Д.А. для учнів з девіантною поведінкою та схильних до правопорушень.

У рамках обласного тижня права (23.04. – 27.04.17р.) відбулася зустріч десятикласників із начальником головного територіального Управління юстиції в Житомирській області Грабарем О.В. та зустріч одинадцятикласників з Гарманчук О.Р. – головним спеціалістом відділу Коростишівського бюро правової допомоги.

Профілактика злочинів та правопорушень, попередження

бездоглядності та безпритульності

Протягом навчального року в НВК вівся щоденний контроль за відвідуванням, що облікувався в журналах відвідування, класних журналах, учнівських щоденниках. Проводилися ситуативно – рольові ігри «Права дитини – мої права» (7-Б клас, класний керівник – Бернацька О.Г.), «Я та інші» (8-Б клас, класний керівник – Ліневич А.В.); анкетування «Як вичнити?» (5-А клас, класний керівник – Цимбалюк А.Я.), години спілкування «Що таке правопорушення» (6-Б клас, класний керівник – Потаніна І.А.) , анкета думок «Правда життя: яка вона?» (10-А клас, класний керівник – Татарчук Н.Є.)

Індивідуальну роботу, психологічну профілактику та корекцію відхилень у поведінці Хлєбнікова В’ячеслава  (6-Б клас),  Шиманського Назара (6-А клас), Погорєлова Ярослава (6-Б клас), Родіна Дениса (7-Б клас), Строгана Олександра (7-Б клас), Назаренка Данила (8-В клас), Пушкаренка Артема (5-А клас), проводили соціальний педагог Круглецька А.В. та практичний психолог Солоковська Л.В.

На особливому контролі був учень 6-Б класу Кочергін Савелій, який без поважних причин пропустив протягом навчального року 452 уроки.

В НВК на внутрішкільному обліку стоїть 6 учнів: Хлєбніков В’ячеслав  (6-Б клас), Кочергін Савелій (6-Б клас), Родін Денис (7-Б клас), Строган Олександр (7-Б клас), Назаренко Данил (8-В клас), Нечипоренко Андрій (8-Б клас) .

Учнів з девіантною поведінкою – 28 .

У своїй роботі з профілактики злочинів та правопорушень НВК тісно співпрацював із Службою у справах дітей та правоохоронними органами.

У НВК немає учнів на обліку у кримінальній поліції.

Члени адміністрації, класні керівники, соціальний педагог, практичний психолог відвідували сім’ї з метою вивчення умов проживання дітей, стосунків у сім’ях, про що були складені відповідні акти.

Робота з батьками

Для підвищення педагогічної грамотності батьків протягом навчального року працював «Батьківський лекторій», на якому розглядались такі питання:

  • «Інтернет як засіб інформації та спілкування. Небезпека Інтернету. Як зробити так, щоб Інтернет став корисним помічником для дітей»;
  • «Роль спілкування і розвитку особистісних рис дитини»;
  • «Як хвалити і лаяти правильно».

Загальношкільні батьківські збори на тему «Підліток у правовому просторі» та збори по паралелях:

1-і класи – «Відповідальне батьківство»

2-і класи – «Психологічний практикум «Формування в дитини емоційно-позитивного ставлення до навчання»

3-і класи – «Плекаємо обдарованість»

4-і класи – «Добрий початок – половина діла (підготовка до ДПА). 5 клас чекає нас»

5-6 класи – «Спілкування в родині. Авторитет батьків»

7-8 класи – «У двері ступає конфлікт»

9-11 класи – «На порозі самостійного життя».

Спортивно-масова робота

Учні НВК протягом навчального року брали участь у різноманітних спортивних змаганнях.

Футбольна команда стала володарем кубка Журавського.

Машков Сергій, Дідківський Юрій, Бурячок Сергій, Райс Ілля, Смик Максим, Вакуленко Ілля – переможці Кубка з футболу 2018 року у старшій віковій категорії.

Пасічник Владистав, Грисанчук Роман, Демчук Максим, Демчук Назар, Юрківський Вадим, Тяглик Андрій, Дорожинець Сергій, Мульченко Іван, Матрюк Олександр, Корсун Артем – переможці Кубка з футболу 2018 року у молодшій віковій категорії.

Будніченко Анна, Бєляк Аліна, Швидюк Анастасія, Далькевич Марія, Куценко Юлія, Марчук Анастасія, Конончук Катерина, Гузенко Анастасія, Гончаренко Анна – чемпіони у змаганнях з волейболу за першість ОТГ.

Сафонов Микола, Немна Назар, Фесюк Денис, Войналович Вікторія, Ідяртова Марія, Кропивницька Катерина, Панченко Іванна, ПІльов Костянтин, Тепенчак Валерія, Щичко Єлизавета, Вдовенко Нікіта, Глагодський Богдан, Жиляєва Вероніка – призери спортивних ігор «Олімпійське лелеченя».

Збірна дівчат з баскетболу – ІІІ місце.

Збірна юнаків з баскетболу – IV місце.

Збірна юнаків з волейболу – IV місце.

Збірна команда з шахів – І місце.

Теніс – IV місце.

У рамках Олімпійського тижня відбулися змагання з футболу серед учнів 3-4 класів. Переможцями стали учні 4-В класу, з баскетболу серед учнів 8-9 класів – 8-В клас.

НВК посів ІІ місце в Перших міських спортивних іграх школярів з легкої атлетики та ІІ місце у Перших міських спортивних іграх школярів у залік серед закладів загальної середньої освіти.

Гурткова робота

Творчому розвитку особистості сприяє робота гуртків:

«Мальви» (керівник – Олійник С.К.);

«Мельпомена» (керівник – Ройда С.А.);

«Технології обробки матеріалів» (керівник – Сингаєвський В.В.);

«Волейбол» (керівник – Райс С.Ю.);

«Баскетбол» (керівник – Докукіна Н.О.);

«Чемпіони» (керівник – Гончаренко І.В.);

«Юний інформатик» (керівник – Степурко А.В.).

Розвинуті й набуті творчі здібності учні мали змогу застосувати під час театралізованих вистав «Великоднє свято», «Святий Миколай в гості завітав»,

Новорічних ранках, вечорах,

«Посвяті в ліцеїсти»,

загальношкільних свят «Прощання з початковою школою»,

«Зоряного дощу», Міжнародного жіночого дня 8 Березня,

Дня учителя, різноманітних районних та обласних конкурсів.

Робота органів учнівського самоврядування

У НВК створено й діє учнівське творче об’єднання «Веселкова країна». Створена учнівська рада, до якої входять учні 5-11 класів, працює 7 центрів: «Школярик», «Дозвілля», «Знання», «Феміда», «Піклування про школу», «Здоров’я», «Прес-центр».

Під керівництвом педагога-організатора Соловей І.В. протягом навчального року проведені рейди «Дзвінок», «Урок», «Перерва», новорічні ранки для учнів 1-4 класів, Новорічні вечори, свята «Святий Миколай у гості завітав», «Посвята в ліцеїсти», «На крилах любові», День толерантності; акції «СНІДу – НІ!», «Милосердя», «Подарунок воїну», «Ми за мир у всьому світі!»; щомісячний випуск шкільної газети «Правовий бюлетень», «Шкільна перерва», організовувались рухливі перерви для учнів початкових класів, проведено учнівську конференцію «Як ми самореалізовуємося, самовдосконалюємося», вибори голови учнівської ради.

У наступному 2018-2019 навчальному році необхідно більше активізувати роботу органів учнівського самоврядування та результати своєї роботи висвітлювати на сайті Коростишівського НВК «Школа-ліцей», педагогу організатору змінити форму та стиль випуску шкільних газет, задіявши до роботи учасників «Прес-центру».

Протягом даного часу вивчено та узагальнене наказами:

1. «Про роботу класних керівників 2-4 класів з екологічного виховання як фактору формування екологічної культури особистості»

Грудень, 2017р.

2. «Про індивідуальну роботу класних керівників 5-8 класів з учнями девіантної поведінки та формування в них навичок культури поведінки та спілкування»

Лютий, 2018р.

3. Про використання класними керівниками 9-11 класів пошукового, краєзнавчого та місцевого матеріалів з метою піднесення ефективності виховного процесу, виховання юного громадянина»

Березень, 2018р.

4. «Про правовиховну роботу, проведену у 2017-2018 навчальному році»

Травень, 2018р.

5. «Про відвідування учнями НВК»

Травень, 2018р.

6. «Про виконання наказу від 31.01.2017 року №12 «Про роботу класних керівників Швидюк Ю.Ф., Бернацької О.Г., Єрмакової Н.Г. з формування у школярів високого рівня вихованості»

Жовтень, 2017р.

7. «Про виконання наказу від 07.04.2017 року №28 «Про використання класними керівниками 1-11 класів, вихователів ГПД, керівниками гуртків сучасних виховних технологій у творчому розвитку особистості»

Листопад, 2017р.

8. Засідання педради «Про хід виконання Комплексно-цільової програми «Громадянське виховання як чинник соціалізації учнівської молоді» на 2013-2017 роки»

Січень, 2018р.

9. Звіт про виконання рішення педагогічної ради від 31 січня 2017 року «Про формування соціально-правової компетентності школярів у виховному процесі»

Січень, 2018р.