Головне меню
Архів по темам


Виховна робота

      У 2016-2017 н.р. виховна робота у Коростишівському НВК «Загальноосвітня школа I-II ступенів –ліцей інформаційних технологій» ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області спрямована на реалізацію проблемної теми «Громадянське виховання як чинник соціалізації учнівської молоді».

      В основу роботи покладені  Програма Міністерства освіти і науки України «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Закон України «Про загальну середню освіту», Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Указ Президенти України №580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», Закон України «про охорону дитинства», комплексно-цільова програма «Громадянське виховання як чинник соціалізації учнівської молоді на 2013-2018 рр.», розроблена навчальним закладом та інші законодавчі та нормативно-правові документи з виконання законодавства України з питань підростаючого покоління. Реалізація проблемної теми здійснюється через вирішення таких завдань:

 1. Продовження роботи над реалізацією III етапу комплексно-цільової програми «Громадянське виховання як чинник соціалізації учнівської молоді», в рамках якої учні 5-11 класів працюватимуть над проектом «Моя країна – Україна», розробленим згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

 2. Створення виховного простору як підґрунтя розвитку творчого потенціалу особистості школяра, його саморозвитку, самовиховання та самореалізації.

 3. Формування ключових компетентностей (інформаційних, комунікативних, соціальних).

 4. Сприяння розвитку гармонійно розвиненої. Компетентної особистості, здатної жити у злагоді з дов-кіллям і собою.

 5. Формування цілісного ставлення особистості до свого народу, Батьківщини, держави, нації, що сприя вихованню свідомих громадян незалежної України (виховання любові до рідної землі, пошани до історичного минулого, до культури рідного краю).

 6. Упровадження здоров’язберігаючих технологій з метою формування гігієнічних навичок, засад здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я.

 7. Продовження роботи з розвитку соціальної активності вихованню через різні форми учнівського самоврядування.

 8. Продовження роботи з формування в учнівської молоді високої правової культури, вмінь і навичок правомірної поведінки.

 9. Пропагування педагогічних знань, що зумовляють підвищення педагогічної грамотності батьків, допомога батькам в оволодінні системою вмінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома.

 10. Формування в дітей та учнівської молоді позитивного ставлення до себе, сім’ї, родини, людей, природи, суспільства й держави, праці, культури і мистецтва.

 11. Сприяння розвитку духовно-моральних цінностей.

      На виконання наказу № 157 від 01.09.2016 року «Про організацію проведення у 2016 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»» у Коростишівському НВК «Школа-ліцей» був проведений профілактичний захід «Урок», в результаті якого було з’ясовано, що станом на 01 вересня 2016 року 18 учнів не приступили до занять (10 учнів – через хворобу, 8 учнів – з поважної причини, без причини – немає).

      Спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації комісія у складі класних керівників, практичного психолога, соціального педагога з 14.09.2016 року проведуть обстеження житлово- побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах:

 • дітей-сиріт;

 • дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • дітей з обмеженими можливостями;

 • дітей із малозабезпечених родин;

 • дітей, батьки яких були учасниками АТО;

 • внутрішньо переміщених сімей:

Агеєвої Анни (5-В клас); Агеєвої Анастасії (3-В клас); Пушкаренка Артема (4-А клас); Пушкаренко Анни (10 клас); Щічко Єлизавети (5-Б клас); Рижкової Ельвіни (5-Б клас); – Нікітченко Юлії (11 -Б клас); Нікітченко Лілії (6-Б клас); Боголюбського Богдана (4-Б клас); Заіки Анастасії (5-В клас).

         З метою виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, формування засад здорового способу життя, зміцнення фізичного та психічного здоров’я з 05.09.16 по 09.09.16 пройшов Олімпійсський тиждень, в рамках якого проведено:

 1. Виставку книг, брошур, плакатів на олімпійську тематику.               

 2. Перегляд відеороликів про Олімпійські ігри під час перерв.

 3. Олімпійський урок «Спорт, творчість, краса» в 1-11 класах.

 4. Змагання з футболу між збірними 3-4 класів, 10-11 класів, з баскетболу серед збірних команд 8-9 класів.

 5. Гру «Весела естафета» у ГПД.

З метою попередження дорожно-транспортних пригод протягом місячника «Увага! Діти на дорозі!», що проходив з 01.0916 по 30.09.16 року було:

 • Обговорено на батьківських зборах питання запобігання травмування дітей в автошляхових пригодах та дотримання дітьми норм безпечної поведінки в процесі дорожнього руху.

 • Оформлено в класних куточках рубрики з інформацією про безпечний рух дітей на дорозі.

 • Тематичну хвилинку «Правила дорожні знай і виконуй».

 • Виставку малюнків «Я – учасник дорожнього руху».

 • Вікторину «Чи знаєш ти обов’язки та права пішохода?»

 • Виставку літератури на тему «Безпека на дорозі».

 • Перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі».

 • Рольову гру «У гості завітав Світлофор».

 • Оформлено інформаційний бюлетень «Для Вас, батьки».