Головне меню
Архів по темам


Бібліотека

Книжка – це розвага і пригода. Вона здатна змусити вас плакати і сміятися. Книжка може зарадити і підказати вихід зі складної ситуації .

Книжка розвиває наше мовлення, розширює наш словниковий запас. Книжка пробуджує Вашу фантазію і вчить нас мислити образами .

Книжка народжує у нас нові запитання, над якими варто замислитися. Книжка відкриває нам, що всі люди різні.

Книжка розвиває наше мислення. З неї ми дізнаємося про поняття, які допомагають нам мислити, нові ідеї.
Вона розширює обрії нашого світу.

Із книжки ми отримуємо інформацію про інші країни, хто, де  і як живе, про те, що нас цікавить.

Книжка вчить нас  співпереживати.

Вона дає змогу відчути себе в становищі іншої людини  і зрозуміти, що вона відчуває . Книжка спонукає нас замислитися над тим, що правильне, а що помилкове,  що добре, а що погано.

Книжка пояснює нам, як влаштований світ і як у ньому все взаємопов’язане . Книжка відкриває нам,

що на одне питання може бути кілька відповідей, а будь-яку проблему можна поглянути з різних боків.

Книжка допомагає нам зрозуміти себе самих. Ти більше впевнений у собі, коли знаєш, що є люди, які думають і відчувають так само, як і ти.

Книжка відкриває нам, що всі люди різні. Читаючи твори, написані за різних епох і в різних культурах, ти стаєш поблажливішим і вчишся долати забобони .

Книжка – найкращий засіб від самотності. Її можна читати де завгодно, а твори безкоштовно брати у бібліотеці.  Книжка – частина культурної спадщини. Вона дарує нам комплекс вражень і знань.

Цікаву дитячу книжку хочеться читати вголос. Таке читання дає задоволення  і дітям, і дорослим. Книжка – це місток між поколіннями.

Дитяча книжка-результат праці багатьох людей: письменника, художника, редактора, друкаря, дизайнера, коректора, фотографа, бібліотекаря, видавця, продавця книжкового магазину тощо. Вона збагачує культурне середовище.

Дитяча книжка – це перша зустріч з літературою – безкраїм світом, який залишиться з нами на все життя.